Štýlové použitie Crittall dverí

Sklenené dvere s kovovým rámom sú čoraz viac v obľube. Dvere štýlu Crittall sú ideálnym nástrojom napríklad na elegantný mestský dom. Tieto dvere pripomínajúce z časti priemyselný štýl vytvárajú súdržnosť medzi starými a novými priestormi. Ako prvé treba dať pozor na umiestnenie v blízkosti okien. Zvážte vizuálnosť takýchto dverí pri oknách.

spalna zuma design critall dvere

Pre tých, ktorý váhajú či vyskúšať otvorenú obývačku, sú tieto dvere šikovným kompromisom. Ideálne je zachovať podlahu oboch miestností rovnakú, avšak chodba je výnimkou. Najväčší potenciál majú v domoch s vysokými stropmi, kde otvorený obývací priestor spoločne s medzi poschodím vytvárajú mnoho miesta pre svetlo, a tak sa zbavíte pocitu pochmúrnej miestnosti.

zuma critall dvere obyvacka

Zhrňovací typ dverí v kombinácií s jednoduchými závesmi vytvára dostatok súkromia. Preto sú vhodné aj na oddelenie spacieho priestoru. Oproti bežným dverám zlepšia aj pohyblivosť v priestore okolo postele a spravia miestnosť priestranejšou. Taktiež môžete Crittall dvere využiť v kuchyni a to na oddelenie priestoru špajze.

critall dvere vstup zuma dizajn

Máte doma kanceláriu alebo iné pokojné miesto? Tento elegantný štýl Vám dodá spojenie zo zvyškom domu. Najčastejšie sa však využívajú tieto presklené dvere z oceľovým rámom na chodbách. Použitie masívnejšieho typu krásne oddelí chodbu od obytného priestoru, ale aj zlepší svetlo na chodbe.