Nízkorozpočtové inovácie do spálne

Chcete oživiť Vašu spálňu, ale nemienite za to utratiť mnoho peňazí? Tieto inovácie na oživenie Vašej spálne Vás budú stáť minimum peňazí. Na začiatok pridajte okolo postele viacej úložiska. Či už umiestnite po bokoch skrine alebo vytvoríte úložný priestor nad posteľou, vytvorí to útulný priestor.

spalna zuma design nahlad

Jedným z najjednoduchších spôsobov ako zmeniť vzhľad spálne je pomocou textilu. Hoďte cez posteľ deku alebo pokrývku a pridajte atraktívne vankúše. Táto jednoduchá a neutrálna spálňa bola obohatená kvetinkovými obliečkami a bielou dekou. Cez celú stenu môžete pridať rád háčikov, ktoré sú ideálnym miestom na rozvesenie obrazov a pekných tašiek.

spalna zuma blog

Skúste ešte trochu viac atraktívneho skladovacieho priestoru. Ten pridá nie len praktickosť ale aj nový pohľad na priestor. Koše sú dostupné za prijateľnú cenu a vo väčšine miestností vyzerajú dobre. Prípadne to skombinujte s vytvorením priestoru na nohy pri posteli. Na maximalizáciu priestoru pre Vaše nohy nepotrebujete drahé podušky. Pridajte poličky alebo lavičku a vytvoríte tak zároveň aj spomínaný úložný priestor.

vankuse zuma design blog

Aj keď je priestor určený na spánok, oživte jeho steny nejakým vzorom. Nemusíte maľovať celú stenu, stačí použiť tapetu a iba istú časť steny. Bude to chcieť však odvahu. Ide síce len o relatívne malú časť steny, avšak zmení to vzhľad celej miestnosti. Oživiť by ste mali aj Váš nočný stolík. Odpracte z neho všetok neporiadoknahraďte ho bežnými vecami ako je lampa alebo knihy. Sviečka na stolíku priestor zvýraznivytvorí z neho umelecké dielo.

zuma spalne uteraky